Co? Gdzie? Kiedy?

 • MSZA ŚWIĘTA Z OKAZJI 130 ROCZNICY URODZIN ŚW. OJCA PIO

  parafia Św. Konstancji zaprasza na Mszę świętą z okazji 130 rocznicy urodzin Świetego Ojca Pio. Msza odbędzie się w sobotę 23 września o 7 wieczorem. Po Mszy wszyscy otrzymają błogosławieństwo relikwiami św. Ojca Pio. Odbędzie się również spotkanie z radnym miasta Warszawy Filipem Frąckowiakiem.

 • ELENI W CHICAGO!
 • MARYLA RODOWICZ W CHICAGO!
 • PARAFIA ŚW. KONSTANCJI ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ DO INDII

  Ks. Tadeusz Dzieszko, proboszcz parafii św. Konstancji zaprasza na pielgrzymkę-wycieczkę do Indii, w dniach od 22-go stycznia do 9-go lutego, 2018 roku. Pielgrzymka rozpocznie się modlitwą w największym na świecie Sanktuarium Najświętszego Serca Jezusowego w Delhi, które jest położone na 14 hektarach ziemi. W sprawie programów i rezerwacji prosimy dzwonić do biura parafii świętej Konstancji: 1.773.545-8581 wewnętrzny 0, lub 1.708.932-1102. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

 • PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE DLA SIÓSTR ZAKONNYCH

  Należymy do Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim i od lat posługujemy w parafii św. Williama w Chicago. Dotychczas mieszkałyśmy na plebanii korzystając z gościnności kapłanów. W związku z powiększeniem naszej wspólnoty konieczne jest przeniesienie do większego budynku. Parafia posiada stary konwent, w którym mogłybyśmy zamieszkać, jednak przez wiele lat stał on nieużywany i uległ totalnej ruinie. Koszty remontu przerastają nasze możliwości. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia. W przyszłości chciałybyśmy w tym budynku stworzyć dzieło pomocy dla potrzebujących w formie dożywiania. Za każdą ofiarę jesteśmy ogromnie wdzięczne i obejmujemy modlitwą wszystkich którzy nas wspierają duchowo i materialnie. Wszelkie ofiary prosimy kierować na adres parafii św. Williama z dopiskiem: “Na remont klasztoru dla sióstr Albertynek". Można także wpłacić darowiznę tutaj: https://www.gofundme.com/albertine-sisters-building-fund. Więcej informacji: 773-540-0356.