Liga Narodów: Porażka Polek z Kanadyjkami

21 czerwca 2026

Polskie siatkarki poniosły drugą porażkę w tym sezonie Ligi Narodów. Na zakończenie turnieju w Bangkoku „Biało-czerwone” uległy Kanadyjkom 2:3. Najwięcej punktów dla Polek – po 18 – zdobyły Monika Lampkowska i Paulina Damaske. Kolejny turniej Ligi Narodów zespół trenera Stefano Lavariniego rozegra w Osace. W dniach 8-12 lipca zmierzy się z Turczynkami, Amerykankami, Brazylijkami i Japonkami.

PARTNERZY