Polska pokonała Chile w ostatnim spotkaniu przed mundialem w Katarze!

16 listopada 2022

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała Chile 1:0 (0:0) w rozegranym na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie spotkaniu towarzyskim. Zwycięską bramkę w 85. minucie zdobył Krzysztof Piątek. Dla „Biało-Czerwonych” był to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającymi się w niedzielę mistrzostwami świata w Katarze. Drużyna selekcjonera Czesława Michniewicza zagra w grupie C z Meksykiem (22 listopada), Arabią Saudyjską (26 listopada) i Argentyną (30 listopada).

Piłkarska reprezentacja Meksyku przegrała ze Szwecją 1:2 (0:0) w rozegranym w hiszpańskiej Gironie meczu towarzyskim. Po bramce dla zwycięzców zdobyli Marcus Rohdén (54′) i Mattias Svanberg (84′). Dla pokonanych trafił Alexis Vega (60′).

Piłkarska reprezentacja Argentyny pokonała Zjednoczone Emiraty Arabskie 5:0 (4:0) w rozegranym w Abu Zabi spotkaniu towarzyskim. Dwa gole strzelił Angel Di Maria (25′, 36′), a po jednym trafieniu zanotowali Julian Alvarez (17′), Lionel Messi (44′) i Joaquin Correa (60′).

Piłkarska reprezentacja Arabii Saudyjskiej przegrała z Chorwacją 0:1 (0:0) w rozegranym w Rijadzie meczu towarzyskim. Zwycięską bramkę w 82. minucie zdobył Andrej Kramarić.