AO: Hubert Hurkacz odpadł w ćwierćfinale!

24 stycznia 2024

Hubert Hurkacz odpadł w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open na twardych kortach w Melbourne. Rozstawiony z numerem „9” Polak przegrał z Daniiłem Miedwiediewem 6:7 (4-7), 6:2, 3:6, 7:5, 4:6.

Jan Zieliński awansował do finału miksta wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open na twardych kortach w Melbourne. Rozstawieni z numerem „3” Polak i Su-Wei Hsieh z Tajwanu pokonali w półfinale reprezentantów gospodarzy Jaimee Fourlis i Andrewa Harrisa 7:6 (10-8), 6:2.

Jan Zieliński odpadł w ćwierćfinale debla wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open. Rozstawieni z numerem „7” Polak i Monakijczyk Hugo Nys, którzy przed rokiem na twardych kortach w Melbourne dotarli do finału, tym razem ulegli niemieckiej parze Yannick Hanfmann / Dominik Koepfer 4:6, 6:7 (3-7).

Tomasz Berkieta nie zdołał awansować do ćwierćfinału singla juniorów podczas wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open na twardych kortach w Melbourne. W 1/8 finału rozstawiony z numerem „3” Polak przegrał z reprezentantem gospodarzy Haydenem Jonesem 4:6, 7:5, 5:7. Wśród juniorek zmagania na 1. rundzie zakończyła Monika Stankiewicz.

PARTNERZY