Liga MLS: Patryk Klimala z bramką dla Red Bulls

24 czerwca 2021

New England Revolution pokonał New York Red Bulls 3:2 (2:0) w meczu 10. kolejki amerykańsko-kanadyjskiej piłkarskiej lidze MLS w strefie wschodniej. Debiutanckiego gola w klubie strzelił dla gości w 53. minucie Patryk Klimala. W 81. minucie na murawie w drużynie gospodarzy zameldował się Adam Buksa. W innym meczu „na wschodzie” Philadelphia Union wygrała z Columbus Crew 1:0 (1:0). W drużynie gospodarzy występ w pełnym wymiarze czasowym zaliczył Kacper Przybyłko. W spotkaniu drużyn z dolnej części tabeli strefy wschodniej Chicago Fire przegrało z Cincinnati FC 0:1 (0:0). Mecz na ławce rezerwowych spędził Przemysław Tytoń. Liderem tabeli strefy zachodniej jest Seattle Sounders z 24 punktami na koncie. Na drugim miejscu jest Sporting Kansas City (20 pkt), a na trzecim Los Angeles Galaxy (18 pkt). W strefie wschodniej prowadzi New England Revolution (23 pkt), przed drugim Orlando City i trzecim Philadelphia Union (obie drużyny po 18 pkt).