LM: Gol Milika – porażka Juventusu, nietrafiony karny Zielińskiego – zwycięstwo Napoli

14 września 2022

W środę rozegrano następne mecze 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Gola dla Juventusu już w 4. minucie strzelił Arkadiusz Milik (fot.), ale „Stara Dama przegrała w Turynie z Benfiką Lizbona 1:2. W innym spotkaniu grupy H Maccabi Hajfa uległo Paris Saint-Germain 1:3. W grupie A Napoli wygrało w Glasgow z Rangers FC 3:0. W drużynie z Neapolu wystąpił Piotr Zieliński, który w 59. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. W grupie E AC Milan wygrał z Dinamo Zagrzeb 3:1, a Chelsea Londyn zremisowała z FC Salzburg 1:1. W grupie F Szachtar Donieck w Warszawie zremisował z Celtikiem Glasgow 1:1, a Real Madryt pokonał RB Lipsk 2:0. W grupie G Manchester City wygrał z Borussią Dortmund 2:1, a FC Kopenhaga bezbramkowo zremisowała z Sevillą.