NBA/NHL: Jeremy Sochan zdobył 23 punkty dla San Antionio Spurs. Mimo to jego drużyna przegrała

23 grudnia 2022

Jeremy Sochan był najlepiej punktującym graczem swojej drużyny w meczu NBA, w którym jego San Antionio Spurs przegrali z New Orleans Pelicans 117:126. Polski koszykarz rzucił 23 punkty, miał 9 zbiórek i 6 asyst. W innym czwartkowym spotkaniu NBA Utah Jazz pokonali Washington Wizards 120:112.

W czwartek rozegrano 8 meczów hokejowej ligi NHL. Połowa z nich zakończyła się w dodatkowym czasie gry. W Vancouver potrzebne były rzuty karne. Miejscowi Canucks wygrali je z Seattle Kraken 2:1, a cały mecz 6:5. W Pittsburgu, Ottawie i Los Angeles potrzebne były dogrywki. Pittsburg Penguins ulegli Carolina Hurricaines 3:4. Ottawa Senators przegrali z Washington Capitals 2:3, a Los Angeles Kings zwyciężyli Calgary Flames 4:3. W innych spotkaniach: Toronto Maple Leafs wygrali 4:3 z Philadelphia Flyers, New York Rangers pokonali New York Islanders 5:3, Boston Bruins wygrali z Winnipeg Jets 3:2, a San Jose Sharks zwyciężyli Minnesota Wild 5:2.