NBA/NHL: Porażka Spurs, 6 punktów Sochana

16 listopada 2022

Koszykarze San Antonio Spurs ponieśli dziewiąta porażkę w lidze NBA. Zespół z Teksasu przegrał na wyjeździe z Portland Trail Blazers 110:117. Reprezentant Polski, Jeremy Sochan spędził na boisku 26 minut, zdobył 6 punktów. Miał też 4 zbiórki i 4 asysty. W innych wtorkowych meczach NBA: New Orleans Pelicans pokonali Memphis Grizzlies 113:102, Dallas Mavericks wygrali 103:101 z Los Angeles Clippers, Utah Jazz ulegli New York Knicks 111:118, a Sacramento Kings pokonali Brooklyn Nets 153:121.

Ubiegłoroczni wicemistrzowie najlepszej hokejowej ligi świata, NHL – zawodnicy Tampa Bay Lightning – wygrali z Dallas Stars dopiero po dogrywce 5:4. W takim samym stosunku Columbus Blue Jackets zwyciężyli Philadelphia Flyers. Dogrywka była też potrzebna w starciu Anaheim Ducks z Detroit Red Wings. Drużyna z Kalifornii zwyciężyła 3:2. Tymczasem New Jersey Devils wygrali dziesiąty mecz z rzędu. We wtorkowy wieczór pokonali na wyjeździe Montreal Canadiens 5:1. W innych spotkaniach: Buffalo Sabres przegrali z Vancouver Canucks 4:5, Florida Panthers wygtali z Washington Capitals 5:2, Nashville Predators pokonali Minnesota Wild 2:1, Pittsburgh Penguins ulegli Toronto Raptors 2:5, a Vegas Golden Knights przegrali z San Jose Sharks 2:5.