NBA: Zwycięstwo Bulls nad Grizzlies

9 lutego 2024

W czwartek w lidze NBA rozegrano 9 meczów. Do rozstrzygnięcia jednego z nich – w Portland – potrzebna była dogrywka. Miejscowi Trail Blazers przegrali z Detroit Pistons 122:128.

Drużyna Polaka – Jeremiego Sochana, czyli San Antonio Spurs poniosła 42. porażkę w sezonie. Ostrogi zostały pokonane przez Orlando Magic 127:111. Sochan spędził na boisku 28 minut i zdobył 9 punktów. Broniący tytułu Denver Nuggets odnieżli 36. zwycięstwo w sezonie. Na wyjeździe pokonali Los Angeles Lakers 114:106. W innych meczach: Brooklyn Nets ulegli Cleveland Cavaliers 95:118, Indiana Pacers przegrali z Golden State Warriors 109:131, Memphis Grizzlies musieli uznać wyższość Chicago Bulls 110:118, Phoenix Suns zwyciężyli Utah Jazz 129:115, Milwaukee Bucks ulegli Minnesota Timberwolves 105:129, a New York Knicks przegrali z Dallas Mavericks 108:122.