NHL: Porażka Chicago Blackhawks

7 grudnia 2022

Hokeiści Anaheim Ducks potrzebowali dogrywki, żeby na własnym lodowisku pokonać Carolina Hurricaines 4:3 w meczu ligi NHL. Decydującą bramkę w drugiej minucie dogrywki zdobył Kanadyjczyk Ryan Strome. Aż 11 goli zobaczyli kibice w Nowym Jorku, gdzie Islanders ulegli 4:7 Saint Louis Blues. Dwie bramki dla zwycięskiej ekipy zdobył Noel Acciari. W innych spotkaniach: prowadzący w tabeli New Jersey Devils pokonali Chicago Blackhawks 3:0, Pittsburgh Penguins zwyciężyli Columbus Blue Jackets 4:1, Tampa Bay Lightning przegrali z Detroit Red Wings 2:4, Ottawa Senators ulegli Los Angeles Kings 2:5, Winnipeg Jets pokonali Florida Panthers 5:2, Dallas Stars przegrali z Toronto Maple Leafs 0:4, a Seattle Kraken musieli uznać wyższość Montreal Canadiens, przegrywając 2:4.