Wyniki spotkań ligi NHL i NBA

25 maja 2021

Hokeiści Winnipeg Jets awansowali do II rundy play-off ligi NHL, wygrywając serię meczów pierwszej rundy walki o Puchar Stanleya 4-0 z Edmonton Oilers. W ostatnim meczu między tymi drużynami Jets wygrali dopiero po trzech dogrywkach 4:3. Wcześniej awans do drugiej rundy play-off Pucharu Stanleya wywalczyły drużyny Boston Bruins i Colorado Avalanche.

Wyniki innych meczów play-off NHL:
Montreal Canadiens – Toronto Maple Leafs 1:2 (stan rywalizacji 1-2)
Pittsburgh Penguins – New York Islanders 2:3 – po dwóch dogrywkach (stan rywalizacji 2-3)
Florida Panthers – Tampa Bay Lightning 4:1 (stan rywalizacji 2-3)
Vegas Golden Knights – Minnesota Wild 2:4 (stan rywalizacji 3-2)

Koszykarze Milwaukee Bucks wygrali drugi mecz pierwszej rundy play-off ligi NBA i prowadzą w rywalizacji do czterech zwycięstw z Miami Heat 2-0. Bucks zwyciężyli bardzo wyraźnie 132:98, a 31 punktów dla zwycięzców rzucił Giannis Antetokounmpo. W innym meczu play-off Denver Nuggets pokonali 128:109 Portland Trail Blazers i wyrównali stan rywalizacji na 1-1. 38 punktów dla Nuggets rzucił Nikola Jokić.