Wyniki spotkań ligi NHL i NBA

17 czerwca 2021

Vegas Golden Knights przegrali z Montreal Canadiens 2:3 w rozegranym wczoraj  drugim meczu półfinałowym rozgrywek o Puchar Stanleya. W serii do czterech zwycięstw jest remis 1-1. Świetny występ w bramce Canadiens zaliczył Kanadyjczyk Carey Price, który miał w meczu 29 skutecznych interwencji, z czego 19 w trzeciej tercji spotkania. W serii do czterech zwycięstw jest remis 1-1.

Philadelphia 76ers przegrali z Atlanta Hawks 106:109 w rozegranym wczoraj  piątym meczu drugiej rundy play off koszykarskiej ligi NBA. Przyjezdni nadrobili stratę 26 punktów do rywali po pierwszej połowie spotkania. Rekordowe w swojej karierze w finałach ligi 39 punktów, zdobył rozgrywający Hawks – Trae Young. W rywalizacji do czterech zwycięstw Hawks prowadzą 3-2. W drugim rozegranym w nocy meczu koszykarze Utah Jazz przegrali z Los Angeles Clippers 111:119 i przegrywają w serii 2-3.