Jeremy Sochan zdobył 18 punktów, a jego San Antonio Spurs wygrali z Dallas Mavericks 126:116 w meczu zasadniczej fazy koszykarskiej ligi NBA. Reprezentant Polski miał także dwie asysty. „Ostrogi” pozostają na 12. miejscu na Zachodzie. Liderami są Oklahoma City Thunder, którzy w środę pokonali w Bostonie broniących tytułu Celtics 118:112. Na Wschodzie prowadzą Cleveland Cavaliers.
Hokeiści Vancouver Canucks wygrali na wyjeździe z Calgary Flames 4:3 po karnych w meczu zasadniczej fazy ligi NHL. Zwycięstwo po dogrywce odnieśli Seattle Kraken pokonując Montreal Canadiens 5:4.
Detroit Red Wings wygrali z Buffalo Sabres 7:3, a Utah Hockey Club pokonali Anaheim Ducks 3:2. Liderami na Wschodzie są Washington Capitals, a na Zachodzie Winnipeg Jets.