Księga gości

Moduł w przygotowaniu

Pozdrawiamy, dobrze się Was słucha.

http://www.wrozbitabogumil.pl/

Arek z wróżbitą Bogumiłem - kontakt@wrozbitabogumil.pl


Świetne radio, którego dobrze słucha się zwłaszcza w pracy 🙂
Pozdrawiam, [url=http://missimi.pl/czerwony-garnitur-meski.php]Robert Gołoński[/url]

Robert Gołoński - robertgolonski@missimi.pl


Przesyłam serdeczne pozdrowienia!

Kamila
http://worldoferotic.pl

Kamila -


Wiem, że to nie miejsce na to. Ale ja jestem zrozpaczony, nie wiem, co robić. Trudno teraz opisać całą sytuację, ale toniemy w długach. Grozi nam utrata domu. Co będzie z moim chorym dzieckiem? Moje zadłużenie sięga 70 tysięcy złotych. Proszę, błagam na wszystko ? jeśli ktoś ma taką możliwość, niech mi pomoże. Zrobię wszystko, co tylko jest zgodne z prawem. Gotów jestem nawet oddać życie, byle tylko ratować swoją rodzinę. Błagam ? . Mój adres: dd.mark@wp.pl
Marek

Marek - dd.mark@wp.pl


Super! pozdrowienia z Glenview
Zenon

Zenon - zj@yahoo.com


Ciekawa strona. Zapraszam także na moją stronę z cytatami, przysłowiami, anegdotami i innymi mądrościami życiowymi: www.esii.pl.
Cytaty, aforyzmy, sentencje, myśli, teksty, przysłowia, autentyki, ciekawostki, kawały, dowcipy, żarty, anegdoty, bajki, wiersze, wierszyki, życzenia, smsy, akronimy, yafud, bash, irc.

Cytat - tomso@onet.pl


Morowa stronica. Ekstra się studiuje. Sporo celowych wiadomości. Pozdrawiam milutko

http://idealna-fotobudka.pl

ula - tomasz962@poczta.onet.pl


Pozdrawiam, fajnie się Was słucha!

http://worldoferotic.pl/

Kamila - abierta_fina@wp.pl


Pozdrowienia dla brata Kazika Dyrek z River Grove , jego żony Agatki Dyrek i chłopaków Grzesia i Rysia przesyła brat Adam z Nowego Targu. Trzymaj się brachu.
Aaa jeszcze dla pieska Maxi.

Adam - adamdyrek@wp.pl


Poranny temat o warunkach odpowiedzialności, w tym wypłaty odszkodowania za obrażenia odzwierzęce w lasach na terenie Stanu Michigan zapowiadał się ciekawie.

ewelina - erozalska81@gmail.com


SUPER ZE WAOS MOMY GREJCIE SAMI ” KONIEC LATA ..z sekcjom dyntom ciarki cisnom :+)

kwjaciusilesius - kwiaciu73@gmail.com


Chicago ma 1 prawdziwy bal, wietrznego radia ale nie ma miejsc na 2.14.2015, pasuja poprawiny chetnych nie brak.

waldek - wald.T86@markowski.pl


Grajcie do konca swiata rozszerzajcie fale FM na Kube, wkrótce polecimy tam na cieple plaze. Merry Christmas and happy New 2015 Year!

jonash - j.eorg89@gmail.com


Super gracie !!!!!Najlepsze pozdrowienia!!!!!

PODHALE - kolegakolega@interia.pl


Znudzone wolnoscia, niezaspokojone seksualnie mlode kobiety, zadne wrazen przybywaja z róznych czesci swiata do krain Azji Mniejszej i oddaja swoje ciala islamistom; poczetre w ten sposób potomstwo rodza juz i wychowuja w innych krajach, a wiec mamy Amerykanów, Brytyjczyków, Francuzów, nienawidzacych miejsc i ludzi w których zyja, rozwijaja sie i edukuja, kwitnie emigracja prokreacyjna. W jakim kierunku zrewidowac zakres praw Czlowieka i Obywatela?

wojtek t. - w.tektura@interia.pl


Czytam ?The Independent?a tam:”juz co najmniej 800 najemników z Rosji walczy po stronie Panstwa Islamskiego”, istotnie MSZ Rosji potwierdza, ze wsród islamskich terrorystów sa obywatele rosyjscy. W Syrii placa im znacznie lepiej niz w Donbasie. Michail Bogdanow, wiceminister spraw zagranicznych potwierdzil, ze wie o Rosjanach w armii islamistów. Nie jest tajemnica, ze Rosja jest obecnie czwartym co do liczebnosci zródlem kadr bliskowschodnich. Nas rozrabiaja brakiem pomników poleglym krasnoarmiejcom na polskiej ziemi; jak z tym walczyc? Zrobic referendum, jedno,drugie i niech naród sie wypowie, zlozyc petycje do komisji w Brukseli,przygotowac materialy z historycznymi wlacznie na forum onz, a wiec dzialac, niech swiat uslyszy zanim wjada „ratowac swoich obywateli”, tylko nie czekac bezczynnie i nie poddawac sie prowokacjom.

Oleg T - oL.Tiahnyj@att.net


Z narzekania i nadstawiania drugiego policzka do bicia nie ma pozytku. Amerykanie patrza i co widza? Na Ukrainie wojny niet a w Iraku i obok nowe, wrogie sily. Wladcy duzych mocarstw zainteresowani sa powrotem do stanu swiata sprzed glasnosti i pieriestrojki. W tym zamieszaniu kazdy chce cos zyskac albo przynajmniej nie stracic. Sojusze? Diabli wzieli. Militaria? Slabo.Liderów toze niet. Co pozostaje? Myslec i przewidywac. Przesunac priorytet z oszustw i mamony na drugi biegun. Nie od pierwowo raza ale pomoze podjac co trzeba.

Oleg T - oL.Tiahnyj@att.net


…czy ktokolwiek jest w stanie wytlumaczyc nam niegramotnym kwestie upartej I niedorzecznej polityki suwerennego panstwa Polskiego wzgledem tzw.panstwa Ukrainy ?…”panstwa” bez histori,bez armi,bez normalnego parlamentu,w ktorym nie leja sie po pyskach?…”panstwa”z faszyzujacym spoleczenstwem I zakusami terytorialnymi w kierunku naszych Bieszczad? …czy ktokolwiek jest w stanie objawic nam niegramotnym kierunek myslenia polskiego Prezydenta I bylego Premiera w tej materii?…naprawde,wiemy I owszem,ze jestesmy narodem nie stroniacym od alkoholu ale nie sadze aby byl to powod by trzymac sztame z wietrznie zalanymi samogonem pogrobowcami Chmielnickiego… …I czy ktokolwiek pomyslal o tym co powiedzial Zyrynowski…w koncu niszcza nasze nagrobki,palace I wlosci…w naszych miastach….I na naszych ziemiach…. ….nasi „bracia”…my a**

marek - piwo_is_king@o2.pl


Na calej poloni najlepiej gra FM ale stronka. Happy Labor Day for All!

vito h - handywit@gmail.com


Panowie z Wietrznego, pieknie Wos slychowac, radio naj-gra i zaloga plus 2 do 3 ale gdzie oni sa? Tu nie widac.

olek - w.olek.T@markowski.pl


PARTNERZY