Przyjdzie Czas

20200803 - 20200809

Są utwory, które powstają spontanicznie, a nad innymi artyści pracują tygodniami. Nowy singiel Golec uOrkiestry powstał w zaledwie 72 godziny i był odpowiedzią na potrzebę chwili, czyli udział w #Hot16Challenge2. Dzięki tej akcji zbierane były środki na rzecz Służb Medycznych walczących z koronawirusem. Artyści zaprosili do współpracy utytułowanego producenta muzycznego Czarnego HIFI, który od lat płynnie porusza się po różnych obszarach muzyki miejskiej i popowej. Jego ostatnie produkcje można usłyszeć w repertuarze takich artystów jak @Sanah czy @Quebonafide.
W najnowszym singlu Golec uOrkiestry producent Czarny HIFI połączył ludowe instrumentarium i słowiańską melodyjność z mocnym, klubowym pulsem.
Piosenka oddaje nastroje towarzyszące każdemu z nas w czasie epidemii i mówi o tęsknocie za spotkaniami z najbliższymi, przyjaciółmi, rodziną. Za pocałunkiem na powitanie, uściskiem dłoni, przytuleniem, intymną rozmową. Mimo, że piosenka powstała w specyficznym czasie, ma charakter uniwersalny, bo przecież bliskość drugiego człowieka jest nam potrzebna jak tlen do życia…

PARTNERZY